ارائه دهنده جدیدترین طرح های بین الملی در زمینه دکوراسیون اداری و کابینت آشپزخانه - 01 آذر 1394
کافیست یکبار همکاری با ما را تجربه کنید تا برای همیشه ما را به عنوان خدمتگزار خود انتخاب کنید - 01 آذر 1394
تمام قیمت های ما با توجه به پروژه مفروض قابل تغییر می باشد. - 01 آذر 1394

پارتیشن دو جداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن

کلمه پارتیشن در عرف به عنوان جدا کننده و یا تقسیم کننده استفاده می شود.که در این بین انواع مختلف دارد که در نازک ترین حالت میتوان از پارتیشن های پارتیشن تک جداره که و در بیشترین ضخامت باید از پارتیشن دوجداره نام برد.

پارتیشن دو جداره

در توضیح پارتیشن دو جداره باید گفت این نوع پارتیشن از دو لایه MDF شانزده میلیمتری استفاده میکند و دارای نمای بسیار شکیلی می باشد و در توضیح اندازه های این نوع از پارتیشن باید عنوان کرد که در این شرکت اندازه اعم از طول ارتفاع ئ عرض متغییر است بدست مشتری(هر چه مشتری بخواهد)

پارتیشن دو جداره در دو نوع تمام MDF و نیم MDF و شیشه کامل وجود دارد که در نوع تمام MDF دو طرف پارتیشن را با MDF پوشانده و دیگر دیدی به آن سوی پارتیشن وجود نخواهد بود و در نوع نیم MDF در قسمت بالای تقریبا یک شیشه 90*90 (که این هم میتواند با نظر مشتری تغییر کند) وجود دارد و در بین این دوشیشه از یک کرکره استفاده شده و البته می تواند استفاده نشود این مورد انتخابی است. و در آخر در مدل شیشه کامل هر دو طرف پارتیشن را با استفاه از شیشه پوشانیده و یک قاب برای آن در نظر میگیریم.

پارتشن شیشه ایی
پارتیشن شیشه کامل

خرید پارتیشن

شما به ما سفارش میدهید کارشناسان ما در مکان مربوطه حضور به عمل آورده و از شما سوال هایی کرده تا نیاز اصلی شما را بدانند و سپس به شما مشاوره خواهند داد و چندین طرح را برای شما بازگو میکنند و در آخر باز هم این شمایید که باید طرح کارشناسان ما را تایید کنید و شما میتوانیید در نوع طرح MDF و نوع شیشه مصرف شده،نوع کرکره،میزان ارتفاع پارتیشن و . . . تغییر ایجاد کرده و به کارشناسان ما بگویید.

گالری پارتیشن دو جداره

قیمت پارتیشن